FACEBOOK GMB Język strony frontwit frontwit

Fronty lakierowane do kuchni

Fronty lakierowane do kuchni to numer 1 w naszej ofercie! Produkt ten cieszy się niesłabnącą popularnością, czego dowodem jest wzrastająca liczba zamówień, jakie otrzymujemy. Trudno się temu dziwić nasze fronty odznaczają się bowiem perfekcyjnym wykonaniem i estetyką, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Nie bez znacznie z pewnością jest też fakt, że możemy dostarczyć fronty, które można łatwo dopasować do każdej kuchni. W zależności od potrzeb klienta wykonujemy je z płyt MDF o grubościach 10 mm, 18 mm, 22 mm, 38 mm i 50 mm. Podczas realizacji zamówienia zwykle pozostawiamy lewą stronę frontu białą. Istnieje również możliwość pokrycie lewej strony frontu kolorem. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji danego klienta oraz wykorzystania dodatkowych elementów wykończeniowych, takich jak listwy czy pilastry meblowe.

Front retro czy nowoczesny - co wybrać?

Przy urządzaniu kuchni dobrze pamiętać, że powinna ona być nie tylko funkcjonalnie zaprojektowana, ale także estetyczna. Kwestie związane z aranżacją mogą zresztą wpływać na walory użytkowe danej przestrzeni, np. optycznie ją powiększając. Przede wszystkim nadają one jednak miejscu charakter. Aby stworzyć odpowiedni nastrój w kuchni, wszystkie elementy w tym także fronty meblowe powinny ze sobą dobrze współgrać. Pozostaje zatem pytanie, jaki front wybrać? Czy lepszy będzie front retro, czy klasyczny? Nie ma na to prostej odpowiedzi. Powinien on bowiem przede wszystkim współgrać z wybraną aranżacją.

Jeśli marzy się Państwu kuchnia, będąca syntezą prostoty i nienachlanej elegancji, to doskonałym uzupełnieniem takiego wystroju będzie front w stylu skandynawskim. Natomiast dla osób, które chcą postawić na naturalność i rustykalny klimat, świetnym wyborem będą fronty w stylu prowansalskim. W nowoczesnej kuchni można zdecydować się na bardziej śmiałe rozwiązania, takie jak dostępne w naszej ofercie fronty lakierowane 3D. Do kuchni o małych metrażach polecamy zaś lakierowane fronty na wysoki połysk.
Front różowy
Front czarny
frontwit
Front fioletowy
Front szary
Front granatowy
Front ciemny
Front niebieski
Front żółty
Front jasy fiolet
Front pomarańczowy
Front naturalny
front na wysoki połysk
Front morski
Front fioletowy
Front niebeiski
Front z paskiem
Front drewniany
Front czerwony
Front naturalny
Front beżowy
Front zielony
Front różowy
Front seledynowy
Front jasny zielony
Uchwyt tradycyjny
Uchwyt półokrągły
uchwyt niestandardowy
Uchwyt kwadratowy
Uchwyt
Front lakierowany
Front lakierowany
Front lakierowany
Front lakierowany
Front lakierowany