FACEBOOK GMB Język strony frontwit frontwit

O firmie Frontwit

Frontwit to firma, która powstała w 2014 roku. Od momentu zaistnienia na rynku dynamicznie się rozwijamy. W trakcie 5 lat od otwarcia zanotowaliśmy kilkukrotny wzrost produkcji. Wynika to przede wszystkim z prowadzonej polityki. Stale urozmaicamy oferowany asortymentu, aby zaspokajał zróżnicowane potrzeby klientów. Dbamy przy tym o utrzymanie najwyższych standardów produkcyjnych. Stale poszukujemy jednak również nowych metod, dzięki którym będziemy mogli jeszcze szybciej i lepiej obsługiwać naszych klientów. Wszystko to przekłada się zwiększającą się liczbę zamówień.

To na czym zależy nam najbardziej, to zadowolenie klientów. Dlatego w ramach obsługi możemy zaoferować im nie tylko doskonałe jakościowo produkty, ale także doradztwo przy ich wyborze i wykończeniu. A doprawdy jest z czego wybierać, przygotowaliśmy rozbudowany asortyment, obejmujący wiele artykułów utrzymanych w różnym stylu – od frontów retro po te nowoczesne o powierzchniach pokrytych charakterystycznymi spękaniami lub trójwymiarowymi wzorami. Każdy z produkowanych przez nas frontów oprócz oryginalnej estetyki wyróżnia się także wysoką trwałością i dobrymi walorami użytkowymi. Istnieje ponadto opcja zindywidualizowania frontu przez dobór odpowiednich dodatków.

Kiedy klient dokona wyboru produktów oraz elementów wykończeniowych, zostaną mu one niezwłocznie wysłane. Czas realizacji zamówienia staramy się skrócić do niezbędnego minimum. Rozumiemy jednak, że nie wszędzie sprawdzą się gotowe rozwiązania. Dlatego realizujemy również fronty na zamówienia dostosowane od indywidualnych wymagań. Nie boimy się nowych wyzwań i z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania.

Specjalizacja

1

Fronty lakierowane

Fronty lakierowane wykonywane są z płyty MDF o grubościach 10 mm,18 mm, 22 mm, 38 mm i 50 mm. Standardowo lewa strona frontu jest biała, na życzenie możemy wykonać ją w innym kolorze.

2

Fornir

Fronty fornirowane wykonujemy w grubościach 18 mm, 38 mm i 50 mm. Fronty pokrywane są lakierem na matowo, półmatowo lub na połysk. Pracujemy na wzornikach California trading, Wenner oraz Venital.

3

Płyta laminowana

Zajmujemy się lakierowaniem na wysoki połysk płyt laminowanych w każdej strukturze płyty. Pracujemy na wzornikach Egger, Kronospan, Kronopol oraz Pfleiderer.

4

Elementy specjalne

Lakierujemy również różnego rodzaju elementy specjalne powierzone przez Państwa: drzwi, komody, krzesła, bryły wszelkiego rodzaju i inne.


Mocna pozycja w regionie

Firma „Frontwit” to producent frontów lakierowanych. Na rynku pojawiła się w 2014 roku.

Firma Frontwit to producent frontów lakierowanych. Istniejemy na rynku już od 2014 roku. Stawiamy na młodość i kreatywność, dzięki czemu rozwijamy się bardzo dynamicznie. Zapewniamy najwyższą jakość technologiczną naszych produktów oraz bogatą kolorystykę. Dodatkowo dzięki oryginalnemu wzornictwu jesteśmy w stanie sprostać gustom najbardziej wymagających klientów.

Jedną z zalet firmy Frontwit jest szybka i profesjonalna obsługa klienta, a starannie wykonane produkty zapewniają ich długotrwałą użyteczność. Chcemy by klienci byli zadowoleni ze skorzystania z naszych usług oraz przez długi czas cieszyli się pięknie wykonanymi frontami lakierowanymi.

Nie boimy się nowych wyzwań. Przyjdź lub zadzwoń, a przekonasz się, że trafiłeś pod właściwy adres.


Struktura produkcji

Wzrost produkcji frontów i innych elementów kontrukcji mebli w roku 2014

Fronty lakierowane 80%
Płyta 13%
Fornir 6%
Elementy specjalne 1%