FACEBOOK GMB Język strony frontwit frontwit

Fronty frezowane kolekcja Prestige

Fronty Prestige

Fronty frezowane kolekcja Prestige

W skład kolekcji Prestige wchodzą : lamele, lamele z drewnem, jodełka, ażury-shuttersy potoczna nazwa roleta, heksagony)

Lamele są to frezowane elementy płyty mdf polakierowane na dowolny kolor z palety Ncs, ral, Ica dodatkowo można wykonać wzór *lamele z wstawkami drewnianymi z drewna bukowego polakierowanego bezbarwnym lakierem .

Jodełka pochodzi z Francji jest wzorem układania podłóg drewnianych o wielowiekowej tradycji w historii europejskiej architektury. Kojarzona jest z wnętrzami pałacowymi. ma kształt klepek. Kto marzy o jodełce na frontach meblowych lakierowanych na mat lub wysoki połysk. w swojej kuchni, jadalni i salonie to świetnie trafił. Frontwit wykona dla Ciebie każdy wzór jodełki. Zapraszam do kontaktu Przemysław Witiw

Fronty Ażurowe-shuttersy są to elementy wykonane w całości z płyty mdf o grubości 18mm, frezowane na przelot pod odpowiednim kątem . To doskonały wybór do mebli wymagających stałej wentylacji powietrza . Fronty maj maksymalny wymiar 2620 mm x 1200 mm. Wybór kolorystyki z palety NCS, RAL,ICA.

Heksagony inaczej plaster miodu mają zastosowanie w meblach na fronatch lub jako panele ścienne dekoracyjne . Mogą mieć regularny oraz nieregularny kształt. Wykonamy każdy wzór . Głębokość frezu przypomina fugę w kształcie litery V i jest zagłębiona na 4 mm we front meblowy. Całość jest wylakierowana na połysk, mat w kolorach z palety NCS, RAL,ICA. Każdy element wnętrza ma znaczenie. Wpływa na jego klimat i na to, jak się czujemy. Dlatego wykańczając i dekorując przestrzeń swojego domu, mieszkania, biura frontami z kolekcji Prestige nadasz wnętrzu wyjątkowy charakter i design .

EA2105

efekt złoto szczotkowane

EA2105

widok z boku

EG4085

efekt miedˇ szczotkowana

EG4085

widok z boku

efekt betonu

widok z boku

efekt spękań

widok z boku

efekt rdzy

widok z boku

lamele

widok z boku

hexagony

widok z boku

jodełka

widok z boku