FACEBOOK GMB Język strony frontwit frontwit

Ważne informacje techniczne

Aby przyspieszyć proces realizacji zamówienia udostępniamy informacje techniczne związane z produkcją frontów. Mogą je Państwo przejrzeć na spokojnie we własnym domu i zastanowić się, które parametry będą najlepiej pasować do Państwa kuchni. Jesteśmy otwarci na dialog z naszymi klientami i rozwiązywanie wszelakich problemów pojawiających się podczas procesu realizacji zamówienia - zapraszamy do kontaktu.

 • Fronty głeboko frezowane

  Informujemy, że z dniem 01.10.2019r. zamówienia na fronty głęboko frezowane, tj. F1, F6, F7, F8, F9, F10, F14, F15, F31, F32, F33, F34, F35, F36 (w tym fronty proste do tych zamówień) wykonujemy na płycie MDF dwustronnie laminowanej gr. 19 w formacie 2620x2070. Ma to na celu poprawienie jakości naszych usług.
  Z tego powodu – w przypadku domówień - prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na dopisanie, że jest to domówienie, aby wykonać je na prawidłowej grubości. W przypadku braku takiej informacji, reklamacje nie będą uwzględniane. Pozdrawiam

  Uwaga - przy froncie F105 - wykonanie tego frezu jest z płyty #28, po sfrezowaniu krawędź ma #19.
  - wszystkie fronty głęboko frezowane o wykończeniu połyskowym mają krawędź obwiedniową R2.

  FRONTWIT Przemysław Witiw

 • Nieczytelne rysunki

  Informujemy, że od dnia 01.10.2021 wszystkie niekompletne/nieczytelne rysunki techniczne/poglądowe do zamówień (np. szerokość ramki, głębokość frezowania, kąt) będą frezowane według uznania operatorów CNC i nie podlegają reklamacji.

  FRONTWIT Przemysław Witiw