FACEBOOK GMB Język strony frontwit frontwit

Fronty na wysoki połysk - fornir i płyta

Front lakierowany

Fornir lakierowany i płyta lakierowana

firma zajmuje się produkcją pięknych i funkcjonalnych frontów do mebli, które będą stanowić ozdobę każdej kuchni. Wykorzystujemy m.in. forniry, które stanowią popularny materiał w branży meblarskiej, stosowany jako okładzina mebli. Drewno to charakteryzuje się pięknym rysunkiem słoi, który jest doskonale widoczny po jego obróbce. Dzięki temu rozwiązaniu, meble prezentują się bardzo elegancko i gustownie.

Bogata oferta mebli fornirowanych

Firma Frontwit oferuje klientom fronty fornirowane o grubościach: 18 mm, 38 mm i 50 mm. Dostępne są opcje lakierowane w matowym, półmatowym lub wysokim połysku, co daje niezwykle estetyczny efekt. Lakierowanie surowego forniru w połysku lub w pół połysku zapewnia jego ochronę i wyeksponowanie pięknego rysunku słoi. Takie panele lakierowane świetnie sprawdzą się w kuchni lub innych pomieszczeniach, gdzie wymagana jest odporność na wilgoć, uszkodzenia czy zabrudzenia powstające w wyniku gotowania i smażenia.

Dodatkowo, Frontwit oferuje możliwość pokrycia frontów fornirowanych lakierem z dodatkiem opiłków metalu, co daje brokatowy efekt. Istnieje również opcja lakierowania różnokolorowych wstawek. W przypadku wyboru forniru do lakierowania firma korzysta ze wzorników California trading, Wenner oraz Venital. Dzięki temu klienci mają duży wybór, który pozwala na idealne dopasowanie mebli do stylu danego wnętrza.

Lakierowanie płyt laminowanych

Ponadto nasza firma oferuje lakierowanie płyt laminowanych na wysoki połysk. W tym przypadku struktura płyty nie ma większego znaczenia, a firma pracuje na wzornikach Egger, Kronospan oraz Kronopol. Dzięki temu klienci mają duży wybór i mogą dopasować meble do swoich osobistych preferencji i całościowego projektu wnętrza.

Proponowane przez nas forniry i płyty laminowane to bardzo popularne materiały wykorzystywane w kuchniach oraz innych pomieszczeniach. Firma Frontwit oferuje klientom szeroki wybór produktów o dostosowanym do Was wykończeniu. Dzięki temu każdy klient może znaleźć unikalne rozwiązanie dla swojej kuchni.

Do galerii