FACEBOOK GMB Język strony frontwit frontwit

Elementy wykończeniowe

Pięknie wykonane fronty potrzebują odpowiedniego wykończenia. W naszej ofercie znajdą Państwo listwy wykończeniowe, pilastry, szprosy oraz inne elementy, które nadadzą gotowym frontom indywidualny charakter. Jeżeli nie są Państwo zdecydowani, które rozwiązanie najlepiej pasowałoby do projektowanej kuchni, służymy radą i pomocą. Nasi specjaliści zaproponują Państwu przykładowe rozwiązania, które możemy wspólnie dopracowywać.

Wykończenie klasycznej kuchni

Przygotowując aranżację kuchni, należy mieć na uwadze jedno bardzo ważne kryterium – musimy się w niej czuć przyjemnie. Tylko wówczas przygotowanie posiłków stanie się przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem. Kuchnia zmieni się zaś wówczas w miejsce rodzinnych spotkań, gdzie chętnie prowadzi się rozmowy przy filiżance gorącej herbaty. Dla wielu osób współcześnie projektowane kuchnie wydają się zimne i sterylne. Jeśli jesteście jedną z nich, znaczy to, że doskonały wyborem będzie dla was klasyczna kuchnia w stylu angielskim, która urzeka ponadczasowym pięknem i naturalnym ciepłem. Jednak dobrze pamiętać, że jej klimat tworzą przede wszystkim dodatki i detale. Dlatego do meblowego frontu retro warto dobrać odpowiadające mu dodatki takie jak misternie zdobione pilastry, ciekawie żłobione listwy, czy eleganckie szprosy.

Wykończenie kuchni nowoczesnej

W nowoczesnych kuchniach dominuje najczęściej minimalizm. Stawiają one przede wszystkim na proste linie, jasne kolory i gładkie, błyszczące powierzchnie, takie jak blaty i panele lakierowane. Celem takiej aranżacji, jest stworzenie klarownej i jednolitej przestrzeni, w której poszczególne elementy, zamiast przesłaniać, będą wręcz podkreślać jakość użytych materiałów. Chłodna elegancja i nastawienie na funkcjonalność nie wykluczają stosowania dodatków. Mogą one uczynić bowiem przygotowane wnętrza mniej ascetycznymi. Jednak dobrze pamiętać o tym, że zastosowane pilastry meblowe lub listwy wykończeniowe, powinny swoimi formami płynie łączyć się z frontami, tworząc monolityczną całość.

Listwa wykończeniowa
Listwa x
Listwa 2x
Listwa okienko
Listwa dzielona
Listwa jasna
Listwa wzór
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa
Listwa