FACEBOOK GMB Język strony frontwit

Fronty lakierowane frezowane

Estetycznie wykończone i funkcjonalne wnętrze jest powodem do dumy dla inwestora. Dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór frontów meblowych frezowanych, które możemy pomalować na dowolny odcień z dostępnej palety barw, a także wykończyć według konkretnego wzoru. Lakierowane elementy mebli zachwycają swoją estetyką, a dodatkowo pasują do każdego stylu aranżacji. Dlaczego warto wybrać produkty przygotowywane przez Frontwit?

Jak wyglądają frezowane fronty?

Każdy właściciel nieruchomości marzy, aby jego wnętrze było wyjątkowe pod względem wizualnym, a jednocześnie praktyczne. Niecodzienny efekt można uzyskać dzięki precyzyjnym frezom. Zabieg taki pozwala uzyskać wgłębienia w strukturze mebli i tym samym dopasować je do stylistyki pomieszczenia. Fronty lakierowane i frezowane pozwalają uzyskać modny, trójwymiarowy efekt. We Frontwit tworzymy projekty na indywidualne zamówienia według wymagań inwestorów.

Lakierowane fronty – mat, półmat czy połysk?

Do klienta należy decyzja, jaki wzór, kolor i rodzaj wykończenia mamy wykonać. Jeśli jednak ktoś ma wątpliwości, chętnie wskazujemy dostępne możliwości i profesjonalnie doradzamy. Wykonujemy frezowane fronty w różnych odcieniach z efektem połysku, zupełnego matu oraz półmatu, w zależności od indywidualnych preferencji.

Dopasowujemy elementy do pomieszczeń urządzonych w każdym stylu i dbamy, aby rozwiązania były funkcjonalne. Lakierowane meble wyróżniają się trwałością i estetyką. Przekonaj się, że współpraca z Frontwit to gwarancja zadowolenia!