FACEBOOK GMB Język strony frontwit

Fronty lakierowane matowe

Marzysz o nowoczesnym i eleganckim wnętrzu? Wybierz fronty meblowe, które będą pasować do stylu aranżacji i charakteru przestrzeni. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej uda się Ci się znaleźć ten, który będzie stanowił spójny element wykończenia. Rosnącą popularnością cieszą się lakierowane matowe propozycje – zachwycają niecodziennym designem i wprowadzają w pomieszczeniu niebanalny klimat. Można wykończyć w ten sposób zarówno gładkie, jak i frezowane powierzchnie. Sprawdź, dlaczego warto wybrać tę opcję!

Do jakiego wnętrza pasują lakierowane matowe fronty?

NNiektóre rozwiązania sprawdzają się w dużych i dobrze doświetlonych pomieszczeniach, a inne optycznie powiększają przestrzeń w niewielkim metrażu. Fronty lakierowane matowe najczęściej są wybierane do przestronnych mieszkań. To dlatego, że nie odbijają światła, a ciemne barwy wręcz je pochłaniają. Podnoszą atrakcyjność wizualną miejsc urządzonych w stylu klasycznym oraz nowoczesnym.

Czy matowe fronty są praktyczne?

Prezentowane produkty sprawdzają się podczas częstej eksploatacji i ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Wszystko dzięki temu, że są łatwe w utrzymaniu czystości, a do usunięcia zabrudzeń wystarczy wilgotna ściereczka. Na lakierowanych matowych frontach nie widać odcisków palców, a zarysowania są trudniej dostrzegalne niż w przypadku modeli błyszczących.

Jeśli zależy Ci na produktach wysokiej jakości, wybierz naszą ofertę, a zyskasz:

  • unikalną jakość,
  • wieloletnią trwałość,
  • perfekcyjne wykonanie.

Wyposaż swoje mieszkanie w wyjątkowe dodatki!