FACEBOOK Język strony frontwit frontwit

O firmie

Specjalizacja

1FRONTY LAKIEROWANE

Fronty lakierowane wykonywane są z płyty MDF o grubościach 10 mm,18 mm, 22 mm, 38 mm i 50 mm. Standardowo lewa strona frontu jest biała, na życzenie możemy wykonać ją w innym kolorze.

2
FORNIR

Fronty fornirowane wykonujemy w grubościach 18 mm, 38 mm i 50 mm. Fronty pokrywane są lakierem na matowo, półmatowo lub na połysk. Pracujemy na wzornikach California trading, Wenner oraz Venital.

3
PŁYTA LAMINOWANA

ZZajmujemy się lakierowaniem płyt laminowanych na wysoki połysk w każdej strukturze płyty. Pracujemy na wzornikach Egger, Kronospan, Kronopol oraz Pfleiderer.

4
ELEMENTY SPECJALNE

Lakierujemy również różnego rodzaju elementy specjalne powierzone przez Państwa: drzwi, komody, krzesła, bryły wszelkiego rodzaju i inne.


Mocna pozycja w regionie

Firma „Frontwit” to producent frontów lakierowanych. Na rynku pojawiła się w 2014 roku.

Firma Frontwit to producent frontów lakierowanych. Istniejemy na rynku już od 2014 roku. Stawiamy na młodość i kreatywność, dzięki czemu rozwijamy się bardzo dynamicznie. Zapewniamy najwyższą jakość technologiczną naszych produktów oraz bogatą kolorystykę. Dodatkowo dzięki oryginalnemu wzornictwu jesteśmy w stanie sprostać gustom najbardziej wymagających klientów.

Jedną z zalet firmy Frontwit jest szybka i profesjonalna obsługa klienta, a starannie wykonane produkty zapewniają ich długotrwałą użyteczność. Chcemy by klienci byli zadowoleni ze skorzystania z naszych usług oraz przez długi czas cieszyli się pięknie wykonanymi frontami lakierowanymi.

Nie boimy się nowych wyzwań. PrzyjdĽ lub zadzwoń, a przekonasz się, że trafiłeś pod właściwy adres.


Struktura produkcji

Wzrost produkcji frontów i innych elementów kontrukcji mebli w roku 2014
Fronty lakierowane 80%
Płyta 13%
Fornir 6%
Elementy specjalne 1%