FACEBOOK Język strony frontwit frontwit

O firmie

Specjalizacja

1FRONTY LAKIEROWANE

Fronty lakierowane wykonywane są z płyty MDF o grubościach 10 mm,18 mm, 22 mm, 38 mm i 50 mm. Standardowo lewa strona frontu jest biała, na życzenie możemy wykonać ją w innym kolorze.

2
FORNIR

Fronty fornirowane wykonujemy w grubościach 18mm 38mm i 50mm. Fronty pokrywane są lakierem na mat, półmat, połysk. Pracujemy na wzornikach California trading, Wenner, Venital. - podlinkuj

3
PŁYTA LAMINOWANA

Zajmujemy się lakierowaniem płyty laminowanej na wysoki połysk w każdej strukturze płyty. Pracujemy na wzornikach Egger, Kronospan, Kronopol,Pfleiderer. ------ podlinkuj

4
ELEMENTY SPECJALNE

Lakierujemy również różnego rodzaju elementy specjalne powierzone przez państwa: drzwi, komody, krzesła, bryły wszelkiego rodzaju i inne.


Mocna pozycja w regionie

Firma „Frontwit” to producent frontów lakierowanych. Na rynku pojawiła się w 2014 roku.

Stawiamy na młodość i kreatywność, dzięki czemu rozwijamy się bardzo dynamicznie. Zapewniamy najwyższą jakość technologiczną naszych produktów oraz bogatą kolorystykę. Dodatkowo dzięki oryginalnemu wzornictwu jesteśmy w stanie sprostać gustom najbardziej wymagających klientów.

Jedną z zalet firmy FRONTWIT jest szybka i solidna obsługa klienta, a starannie wykonane produkty zapewniają ich długotrwałą użyteczność.

Nie boimy się nowych wyzwań. Przyjdź, zadzwoń a przekonasz się, że trafiłeś pod właściwy adres.


Struktura produkcji

Wzrost produkcji frontów i innych elementów kontrukcji mebli w roku 2014
Fronty lakierowane 80%
Płyta 13%
Fornir 6%
Elementy specjalne 1%